תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

סדנת אושר ארגוני למנהלים -  דברים שחשוב לדעת!

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

אושר ארגוני הינו נושא מגוון, עשיר כלים ומיומנויות, ידע רחב ומרתק אשר ניתן ללמוד באמצעות סדנת אושר ארגוני. מנהלי ארגון שונים אשר השתתפו בסדנה ומיישמים מדי יום את אשר למדו במקום העבודה מעידים כי השינוי הינו מהיר, אפקטיבי ומשמעותי וניתן לראות תוך זמן קצר בלבד שיפור משמעותי בכל ההיבטים השונים של הארגון, כאשר הדגש הינו על הלב הפועם של כל ארגון- צוות העובדים.

סדנת אושר ארגוני מעניקה למנהלים כלים מקצועיים לפיתוח הכישורים האישיים והמקצועיים שלהם כאחד, כך שיוכלו להוביל צוות עובדים באופן המקצועי והאפקטיבי ביותר ולטפח אותם באופן כזה שיחוו שייכות, סיפוק ושביעות רצון במקום העבודה ויהיו מחוברים אל חזון הארגון ובכך ישאפו לקדמו.

עובדים מאושרים יותר לא רק עובדים טוב יותר, אלא גם משפיעים על הסביבה שלהם. עובד בעל חשיבה חיובית, מוטיבציה גבוהה, ואופטימיות בהכרח יגרום לעובדים סביבו להרגיש כך בדיוק. מדובר במעגל חיובי אשר משפיע לטובה הן על תוצאות והספק העבודה והן על האווירה במקום העבודה.

לפני שאתם ממהרים לרכוש עבור המנהלים שלכם סדנת אושר ארגוני מקצועית, שימו לב והקפידו כי הסדנה תכלול בתוכה נושאים חשובים ומהותיים במיוחד כגון חשיבה חיובית, הקשבה לאחר, עזרה הדדית, הענקת משוב חיובי, תקשורת בריאה, פסיכולוגיה חיובית ועוד.  כמו כן, קריטריון נוסף אשר יעיד על סדנה איכותית הוא שלב הכרחי וחשוב והוא שלב התרגול המעשי.

ארגונים אשר מקדמים אושר ארגוני מעידים כי מדובר על השקעה חכמה אשר מחזירה את עצמה תוך זמן קצר ותורמת לשיפור משמעותי בתפוקת העבודה, עלייה ברווחי הארגון, ועמידה ביעדים השונים. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מציעות סדנת אושר ארגוני, בחירה בחברה מקצועית ומנוסה אשר מציעה את אנשי המקצוע הטובים בתחום תבטיח תוצאות טובות יותר.

 

סדנת אושר ארגוני מהווה כלי חשוב לכל מנהל, אשר תחת אחריותו עובדים בכל דרג. באמצעות הגברת האושר הארגוני נוכל להגדיל את האפקטיביות של העובדים וליצור מחוייבות גדולה יותר לכל ארגון או משימה. סדנאות אושר ארגוני מבוססות על פסיכולוגיה חיובית והן "הדור החדש" בפיתוח מנהלים ובסדנאות למנהלים.

 

הצטרף