תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

מהו תקשור ייעוץ והכוונה בתקשור קורס תקשור לימוד תקשור מכללת צומת רוחניות

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

מאמר מהו תקשור
תחילה אסביר על תהליך הייעוץ בתקשור. ערוץ התקשור הוא דיאלוג שמתקיים בין ישויות /נפטרים לבין בני אדם. מאז ומתמיד נעזרו בני האדם במתקשרים על מנת לקבל מענה לשאלות שונות. המסרים בתקשור מתקבלים בצורה שונה לכל מתקשר אך כולם ללא יוצא מהכלל מרגישים וחווים חוויות זהות של ריחוף, ניתוק מהפיזי, דיבור אוטומטי ללא שליטה. למידע שמתקבל בייעוץ תקשור יש כוח רב ובעל השפעה אנרגטית על האדם שמגיע לייעוץ.
במהלך התקשור אני מזהה את המעבר בין התודעה שלי לתודעת עולם הנשמות שואלת ומקבלת מסרים שיורדים לתודעה שלי.

שוב ושוב שואלים אותי האם גם אני יכול לתקשר? האם גם אני יכולה להיות מתקשרת?
התשובה היא כן משמעי בהנחות מסוימות של יכולת ורצון להתפתח.
מאז ילדותי חלמתי מסרים ואף ידעתי לעזור לאנשים, אך פתיחת ערוץ התקשור החלה תוך כדי שיחה עם רב שברך אותי ומייד חשתי שינוי מיידי. במהלך החודש מאז השיחה עם הרבה תחילו לזרום אלי אנשים שביקשו את עזרתי. לכן המקרה שלי ושל תלמידים נוספים שלמדו אצלי בקורס תקשור מסמלים שמי שיכול להיפתח לתקשור הם אלו שנשמתם בחרה בכך. הנשמה תבחר להיחשף לתקשור בזמן המתאים לאדם מבחינה מנטלית ורגשית ומובילה אותו לשינוי התודעתי.
לכן קורס לימוד תקשור שמתקיים אצלי קרוב ל-20 שנה מתחיל קודם בקורס מודעות עצמית שבו התלמיד נפתח לעולם הפנימי שלו, לתת המודע על מנת להתכונן רוחנית ללמידת התקשור. יש תלמידים שמעדיפים לאחר קורס מודעות עצמית לא להמשיך להתפתח רוחנית וזאת מחוסר בשלות רגשית ורוחנית אולם מניסיון שלי כולם מגיעים לסבב שני של התפתחות וממשיכים מהנקודה שהפסיקו בה.

מי שלומד/ת אצלי בקורס תקשור מקצועי ,במכללת צומת לרוחניות פרפרים המרחב הרוחני,  מגיע  בשל אנרגטית רגשית ורוחנית. הקורסים ההמשכיים לקורס המודעות העצמית ממשיכים לחבר את הנשמה לעולם הנשמות להגנות שהיא תצטרך להפעיל בעת התקשור ,להדרכות הרוחניות המלוות ,לזיכרונות מגלגולים קודמים, לקבלת הכלי לתקשור ולהתמודדות בפועל בתהליך התקשור. למסיימי קורס התקשור המלא והמקצועי שלי יש את היכולת לעסוק בתקשור ומרביתם אף מתקשרים מאוד ידועים ומומלצים.

מהם סימני התקשור?
אלו הסימנים   ללמוד בקורס תקשור.
לאורך שנים של הדרכה רוחנית בקורס תקשור פגשתי תלמידים רבים ולכולם היה מכנה משותף שהעיד על יכולת רוחנית שלהם.(כפי שהוזכר לעיל יש לבצע אבחון נכון בקורס המודעות עצמית בשלב הראשוני)
סימני התקשור שגורמים לאנשים לרצות ללמוד תקשור הם:

 • חלומות עם מסרים לעתיד - חלומות נבואיים וקבלת מסרים מתוקשרים.
 • מפגשים עם ישויות אור בחלום וקבלת מסרים - דמות בחלום שמוסרת מסר שמתברר בהמשך שהדמות היא אחת מההדרכות המלוות.
 • מסעות אסטראלים הינן מסעות שמתרחשים בחלימה ו/או במהלך מדיטציה שבהם חווים התנתקות מהגוף שמלווה במראות ו/או חווית ו/או תחושות שמתורגמים לתודעה למסר.
 • תחושת התנתקויות רבות - תחושות שאנו מגדירים לרוב כריחוף, חוסר מיקוד, שמיעת רסיסי קול ללא יכולת להבין את המסר .  במהלך קורס תקשור נפתחת העין השלישית ,מקבלים את ההגנות ומתחברים להדרכות המלוות מרגיעה ומאזנת את תחושת הניתוק וכשזו מתרחשת התלמיד יודע שהוא נמצא בתהליך תקשור.
 • כאבים /תחושת דופק בעין השלישית -  תחושות הכאב מתרחשות מהניסיון של הישויות האור לתקשר אתנו ולנו את היכולת התודעתית לתקשר איתם עדיין, המסר מתמוסס ונעלם. במהלך הלמידה לתקשור ובמיוחד לאחר פתיחת העין השלישית תחושות הכאב משתנות לידיעה ולהבנה שיש נוכחות שמנסה להעביר מסר ובסיום הקורס התלמיד ידע לתרגם את המסר ולהעבירו .

האם מומלץ ללמוד תקשור לבד? או לנסות ללמוד תקשור באמצעות ספרים או סרטונים ולפתח את יכולות התקשור ?
אני מאוד לא ממליצה לעשות את זה! למרות שיש הרבה מאמרים או סרטונים שצועקים "ללמוד תקשור לבד" או "ללמוד תקשור בשלושה מפגשים". אני חושבת שללא השגחה רוחנית ממורה רוחנית עם ניסיון .
הלמידה יכולה להיות מסוכנת ולגרום לבעיות רגשיות ורוחניות. התלמיד מגיע ללמידת תהליכי התקשור שהוא בשל רגשית ורוחנית. הבשלות ללמוד תקשור משתקפת בסקרנות הפתאומית לעולם הרוח ,או לאור חוויות רוחניות שהתלמיד רוצה להבינם . לא כל תלמיד שמגיע אלי ללמוד תקשור אכן לומד לפתח את היכולת התקשור וזאת מתוך הבנה שהמוכנות הרוחנית והרגשית היא החשובה מכל.
למידה עצמאית של תקשור ללא פידבק מהמורה הרוחני תתפרש בפרשנויות שונות שעלולות להוביל לפחדים וחרדות. לכן אני לא ממליצה ללמוד לבד תקשור אלא להסתייע במורה רוחני .

איך יודעים שהתקשור הוא אמיתי?

 • במהלך קורס תקשור אני מלמדת לזהות האם המידע המתקבל מהישויות מדויק ולקבל תחושתית את התשובה לכך.
 • במהלך קורס התקשור אני מלמדת לסנן את המידע המתקבל בייעוץ התקשור.
 • בקורס תקשור אני מלמדת לקבל אישור מההדרכה/ישויות המלווה בתקשור.
 • המידע שמתקבל בתקשור מגיע כדי לעזור ולהרגיע ולא לפגוע באנשים.
 • אי אפשר להעביר מסר בכוח כדי לרצות אנשים.
   

האם ישנם מספר שיטות ללמוד תקשור?
כמורה רוחנית אני מאמינה שהדרך ללמד תקשור שונה ממורה רוחני אחד למשנהו .לדוגמא תהליך קורס התקשור אצלי מחולק לשלושה סדנאות שונות ברצף שבהם חווים תרחישים שונים הקשורים לעולם הרוח. המדיטציה שמתקיימת בחלק השני בכל שיעור בקורס תקשור מאפשרת לנשמה להתחבר ליעוד ולקבלת הכלי לתקשור. גם לאחר סיום הקורס לתלמיד יש אפשרות להתפתח רוחנית ולהתמחות בתחומים רוחניים שונים.

 • מגדלור למתקשר - קורס פרטני ומקצועי למתקשרים למי שלמד בקורס תקשור בכל מוסד או מכללה רוחנית ולאו דווקא במכללת צומת לרוחניות ורוצה להעמיק ולעסוק בתקשור ולהיות מתקשר אמין ומקצועי. במגדלור למתקשר נעשים מפגשים מעשיים רבים בליווי רוחני צמוד שלי במטרה לעזור ולזהות את התרחישים השונים שצפויים לו ולבטוח בעצמו וכמו כן מתקיימים מפגשים עסקיים לניהול העסק.
 • מעגלי האור - מפגשי מדיטציה והעשרה רוחנית שמאפשרים לתלמיד להמשיך להתפתח רוחנית
 • לימוד בקורס טיפול בהילינג אנרגטי –מתאים לכולם ולמי שסיים קורס תקשור.עבור אלו שסיימו קורס תקשור ,קורס הילינג יוצר השלמה אנרגטית .קורס הילנג מחבר לאנרגית האור ונותן כלים לריפוי עצמי ולאחרים ב 10 מפגשים .
 • לימוד בקורס טיפול בשחזור גלגולים ב10 מפגשים -מתאים למטפלים רוחניים ולמתקשרים . טיפול בשחזור גלגולים מתקיים בשילוב תקשור הילינג דומיון מודרך במטרה לזהות מהן הסיבות שהיו בגלגולים קודמים לקשיים,לבעיות רגשיות ולדפוסי התנהגות בהווה. תיקון חוויות אלו משפר את החיים בהווה ,ותורם לצמיחה אישית ולמודעות עצמית .
 • לימוד בקורס יעוץ והכוונה באמצעות קריסטלים ב 15 מפגשים מיועדת למתקשרים ומטפלים הוליסטיים בהווה ובעתיד.המטרה היא ללמוד להתוודע לאנרגיות הריפוי של הקריסטלים ולשלבם בטיפולי גוף ונפש.

לסיכום
כמתקשרת וכמורה רוחנית מזה שים רבות המסרים שמתקבלים בתקשור עוזרים למנף את הלקוח רגשית ומנטלית, החוויה במפגשי התקשור עוצמתיים והלקוח יוצא מאוד ממוקד במטרה.

 

 

 

 

 

הצטרף