תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

לרכוש מקצוע לחיים גם אחרי גיל 30

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

הצפי הוא שבני השלושים של היום יחיו עד לפחות גיל תשעים וזה אומר כי הגיל הפרישה יועלה עוד כמה פעמים ולכך יש השפעה אדירה על עולם העבודה ועל התרבות והחברה במדינת ישראל. יש לציין כי יהיה זה מוזר אם אדם יעבוד באותה עבודה במשך שישים שנה וסביר להניח כי אנשים יחליפו עבודה כל עשר או חמש עשרה שנה גם בגלל עניין וגם בגלל שבחלק גדול מן המקצועות יעבדו רובוטים. על רקע זה ברור מדוע אנשים רבים אשר מגיעים אל גיל שלושים וחמש או אפילו שלושים עוצרים הכול ומחליטים לשנות את המקצוע שלהם. אין ספק כי גיל שלושים הוא שלב נהדר לשנות את המקצוע שלנו וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק.

מדוע הנדסאי תוכנה הוא אופציה כל כך מעניינת?

אז מדוע אנחנו מציינים כי הנדסאי תוכנה הוא אופציה כל כך טובה? מדוע כדאי לנו לשקול זאת כל כך בחיוב? אם כן אתם צריכים להבין כי כיום תחום התוכנה הוא לוהט וכי יש ביקוש גדול לכל אדם אשר יודע לתכנת ולעשות זאת בצורה טובה. אין גם ספק כי יש הבדל עצום ביחס שמקבלים אנשים אשר למדו את המקצוע ובין אנשים אשר לא הלכו ללמוד את מקצוע התוכנה בצורה מקצועית. אתם צריכים להבין כי לימודי תוכנה יעניקו לכם ידע עצום ויאפשרו לכם להבין בצורה הרבה יותר טובה את התיאוריה וגם את עולם המעש וכך אתם תהיו מומחים בתחום זה ותוכלו למצוא עבודה בקלות.

האם זה משנה היכן אני לומד את המקצוע?

כאשר אנחנו מדברים על הנדסאי תוכנה אנחנו צריכים לזכור כי יש לשאלה איפה אנחנו לומדים השפעה אדירה על ההצלחה שלנו, על הסיכוי למצוא עבודה, על הידע שלנו ועל רמתו המקצועית. אתם צריכים ללמוד במוסד לימודים מכובד אשר ידוע במקצעויות שלו ואשר שם דגש על לימודים ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שתמצאו מוסד יותר טוב כך תוכלו להיות בטוחים כי הוא יענה על הציפיות שלכם בצורה יותר טובה וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. על כן עשו הכול בכדי למצוא את המוסד הטוב ביותר והאיכותי ביותר כאשר עליכם לזכור כי בסופו של יום זה ישפיע באופן הדוק על הסיכוי שלכם למצוא עבודה בתחום. 

לכו אל מוסד לימודים אשר אחר כך עוזר לכם למצוא עבודה

המלצה נוספת שאנחנו רוצים לתת לכם בהקשר של לימודי הנדסאי תוכנה היא העובדה כי כדאי לכם מאוד למצוא מוסד לימודים אשר יעזור לכם למצוא מקום עבודה. אם יש למוסד יחידת השמה אשר עוזרת לבוגרים למצוא עבודה הרי שזה פלוס אדיר שאי אפשר להתעלם ממנו ואנו חייבים לקחת אותו בחשבון בכל שיקול ושיקול שאנו עושים.

הצטרף