תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

לימוד תקשור וטיפול אמיתי

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

כדי ללמוד לתקשר – לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך ומידע נכון בכל תחום חייבים להבין כמה מושגי בסיסיים:

דבר ראשון: בגופנו ובנשמתנו. בכל תא בגוף שלנו יש את כל המידע מראשית התפתחות האדם הראשון ואת כל זיכרונות הדברים - האירועים שאתה עברת ועובר בחיים. ניתן לראות זאת בבדיקות דם, בכף ידיך, רגליך, בעיניים או בכל איבר בגופך. זו עובדה מדעית.

השורש של המילה: תקשור הוא: "קשר" – "תקשורת". החיים של כולנו ברגע זה תלויים בתקשורת יציבה ונכונה בין איברי הגוף. ללא קשר זה נמות או נחלה ברגע. גופנו ונפשנו בנויים מתהליכים ביו – כימיים חשמליים. גם זו עובדה מדעית.

תקשור אמיתי זו היכולת לקבל מידע זה מהמקום בו רואים הכל. ליצור קשר נכון, כנה ישיר ומקצועי, עם עצמך ולדעת בדיוק מה נכון לך. מה ייעוד נשמתך: מדוע היא, השומרים והמדריכים שלה, בחרו להיכנס לגוף החומרי ומה הסרט שהיא בחרה לחיים אלו וגם איך ניתן לייצור חיבור מדויק והרמוני בין הגוף הרוח והנפש.

 זה הייעוד הראשוני של כל הנשמות בעולם. דרך חיבור זה ותקשורת נכונה חיובית ובונה המלאה באהבה ללא כל שיפוטיות נוכל לדעת מה נכון לנו לעשות ולבחור בדרך של ריפוי והבראה ובאם נרצה נוכל לעזור גם לאנשים אחרים.

זה לא כל כך מסובך. זו בחירה חופשית וכך אתה יוצר את חייך ואת עתידך.

כל אדם נולד עם יכולת זו. לתקשר עם עצמו. הרי זה קורה כרגע כשאתה קורה מאמר זה: אתה חושב, מרגיש, נוגע, מריח, טועם. אך אתה עדיין לא שולט בדברים ומחבר אותם לאחדות ובזה אני יכול לעזור לך רבות דרך לימוד תקשור שזה בעצם לימוד של התפתחות גופנית – רוחנית נכונה. וגם לימוד סודות העולמות העליונים.

"כי האדם עץ השדה". אנו כמו כל ייצור חי, צומח או דומם זקוקים לשורשים חזקים כד לקבל תזונה נכונה ולהתפתח ואף לשגשג.

הדרך ללימוד תקשור מתחילה תמיד דרך עולם החומר. פיתוח שורשים חזקים דרך: תזונה נכונה, מגע, נשימה, פעילות ספורטיבית מהנה, משפחה, חברים זוגיות, טיולים בטבע, פרנסה וכסף. כל דבר חומרי חשוב לנו כדי שנוכל להתמודד מול רוחות השנה – שינויים בגופנו ובנשמתנו כך שלא נישבר או ניפול.

כשתהליך הלימוד פועל בדרך הנכונה המתאימה רק לך אתה מתחיל להתחזק. לומד לחבק ולאהוב את מי שאתה ולקבל אנרגיות ואהבה דרך עולם החומר והרוח שבך ומחוץ לך.

דרך תהליך זה מתפתח גוף – גזע חזק היכול להכיל את עוצמות התקשורת שאתה בונה עם עצמך לקבלת מידע ותשובות נכונות ללא פחד כי אנו תמיד אתך ושומרים עליך.

בשלב המתקדם: כשאתה מתחיל לפתח את חוש התקשור ולומד איך לקבל תשובות מדויקות דרך חוקים חומריים ורוחניים מדויקים אתה יכול להתחיל לתקשר. התקשור הוא בעצם כמו הפירות של העץ הבריא.

מה שחשוב הוא לבדוק דרך תקשור את הדרך הנכונה לך ללימוד. אולי זה כלל לא נכון עבורך כרגע או בכלל. מה הסיבות לרצונך ללמוד לתקשר ועוד.

אדם שיש לו זמן וכוח ללמוד ודאי יכול לתקשר די מהר באם הוא יבנה את גופו, כפי שנאמר, בדרך נכונה. לשם כך אני כאן. להיות אתך ולהשגיח שהלימוד יהיה תחת בקרה נכונה ושלא תיפגע, אלא להיפך, שתהנה כי לשם כך הגענו לכאן.

בהצלחה בכך, אורן נוטוביץ - תקשור

הצטרף