תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

היכולת שכל מנהל צריך להחזיק בה- דיבור בפני קהל ופרזנטציה אפקטיבית

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

לכל בעל ארגון קיימות ציפיות גבוהות למנהלים אשר להם ניתנה האחריות הגדולה ביותר בכל הקשור לניהול אפקטיבי ומקצועי של ההיבטים השונים של הארגון. מנהל צריך להחזיק מגוון תכונות כגון ביטחון עצמי, יכולת דיבור בפני קהל, כושר הנהגה ועוד. כמו כן, על המנהל האחריות הבלעדית על עמידה ביעדים וקידום חזון הארגון. בשנים האחרונות, אחד מן הכלים האפקטיבים והמבוקשים ביותר אשר קיימים בתחום של פיתוח מנהלים הינו קורס דיבור בפני קהל. מדובר בקורס מקצועי אשר נועד לשדרג ולפתח את היכולות, הכלים והמיומנויות של המנהל ובכך לשפר את תפקודו המקצועי.

כל מנהל ואף עובדים רבים, נדרשים לדבר בכל יום עם לקוחות פוטנציאלים, לקוחות קיימים ועוד. רבים טועים לחשוב כי מדובר בכישרון מולד, אך למעשה פעמים רבות מנהלים ועובדים רבים חווים אתגר או קושי כלשהו במהלך אינטראקציה מול לקוחות, ובפרט כאשר מדובר על דיבור בפני קהל או הצגת פרזנטציה. לשם כך נוצר קורס ייחודי אשר נקרא קורס דיבור בפני קהל.

קורס דיבור בפני קהל נועד לעזור לעובד, מנהל, או כל אדם אשר חווה אתגר בסיטואציה מסוג זה וחווה פחד קהל במידה כזו או אחרת. הקורס משפר את הביטחון העצמי של המשתתפים, ומעניק להם מגוון רחב של מיומנויות וכלים אשר יעזרו להם לצלוח כל סיטואציה של דיבור בפני קהל על הצד המקצועי והטוב ביותר.  דיבור בפני קהל ושפת גוף מהווים עולמות ידע הכרחיים מכיוון שהם מאפשרים לכל מנהל כלים להעברת מסרים בצורה טובה יותר, לסחוף אחריו עובדים, עמיתים ובעיקר – לקוחות ואלו נלמדים גם בסדנת פרזנטציה אפקטיבית

קורס דיבור בפני קהל הינו הכרח של ממש עבור כל מנהל אשר שואף להצליח ולשדר ביטחון מול קהל היעד, לקוחות קיימים, פוטנציאלים ואף בפני צוות העובדים. הקורס מלמד את המנהלים שימוש נכון בשפת גוף, ניסוח יעיל ונכון, תקשורת בין אישית נכונה ועוד היצע רב של כלים אשר נועדו להעניק למנהל ביטחון וידע. קורס דיבור בפני קהל ושפת גוף, כמו גם סדנת פרזנטציה אפקטיבית, ניתן ללמוד בקורס בקבוצה או באימון אישי ממוקד לתרגול ויישום מיומנויות.

הצטרף