תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

הדרך שלך לשפר את תוצאות הארגון- סדנה למנהלים

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

סדנאות למנהלים נועדו בראש ובראשונה להעניק תשתית מקצועית ואיכותית אשר יספקו מענה למגוון רחב של סוגיות, זאת לצד הקניית מיומנויות וכלים מקצועיים בתחום הניהול אשר מאפשרים למנהלים רבים להפוך לחזקים ומקצועיים יותר. סדנה למנהלים יכולה להתאים למגוון רחב של מנהלים החל ממנהלים חדשים בתחילת דרכים וללא ניסיון רב, ועד מנהלים ותיקים, מקצועיים ומנוסים. סדנה איכותית ומקצועית תוכל לשפוך אור על תחום הניהול בפני כל מנהל, ולשדרג את ארגז הכלים המקצועי שלו, ללא כל משמעות לניסיון או ותק.

סדנה למנהלים נועדה עבור כל מי שנמצא בחזית הארגון, ועליו האחריות בעמידת הארגון ויעדיו השונים והובלתו לשגשוג והצלחה. התפקיד הניהולי הינו תפקיד מורכב ומגוון אשר מתאפיין בדרישות גבוהות ואחריות רבה. לכן ניתן לראות כי בעלי עסקים וארגונים שונים בוחרים להשקיע משאבים בתחום של פיתוח מנהלים ולרכוש עבור המנהלים שלה סדנת מנהלים מקצועית, ולקבל ביטחון עסקי יציב ובהיר יותר.

על כל מנהל להחזיק במיומנויות ניהול מפותחות, יצירתיות ואפקטיביות, לדעת כיצד לפתור בעיות ודילמות, לקבל החלטות, להוביל בהצלחה את צוות העובדים, ועוד. סדנת מנהלים נוגעת בכל הנושאים האלו ועוד, ומאפשרת למנהל לאתר את החוזקות שלו, עליהן ישים דגש, ובמקביל גם לאתר את החולשות שלו, עליהן יעבוד יותר, מתוך אמונה כי כושר ניהול הינה תכונה נלמדת ונרכשת.

כידוע, על המנהל להחזיק בביטחון אישי ומקצועי ולהקנות לצוות העובדים אווירה דומה. סדנת מנהלים נועדה לפתח מיומנויות אלו ולאפשר למנהל לממש את מלוא הפוטנציאל האישי והמקצועי שלו כאחד, ובכך לקדם את חזון הארגון, מטרותיו וצרכיו. בנוסף, יתרון מהותי הוא כי הסדנה מועברת על ידי מנהלים בכירים אשר מחזיקים בידע וניסיון רב אותם הם יודעים להעביר הלאה באופן האפקטיבי ביותר.

סדנה למנהלים היא כלי חשוב בכל תהליך העשרה והכשרה בארגונים. יש מגוון רחב של סדנאות למנהלים, ביניהן סדנאות פיתוח, סדנאות ניהול זמן, סדנאות משוב והערכת עובדים. ניתן אפילו למצוא סדנאות למנהלים בנושא "אושר ארגוני". כך או כך מומלץ לכל ארגון לעסוק בהכשרת המנהלים שלו ולדאוג לפיתוח המנהלים באמצעות סדנאות למנהלים מקצועיות.

הצטרף