תפריט צור קשר משתמש
ברוך הבא אורח. יש באפשרותך להירשם ולהוסיף את עצמך למאגר שלנו בחינם. הרשם | התחבר

האם ניתן להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי?

מאמר מתוך קטגוריית: מגזין

השקעה בנדל"ן הופכת להיות ההשקעה האידיאלית עבור המשקיע הישראלי , אך למעשה לרוב האוכלוסייה אין מספיק כסף ומשאבים להשקיע בנדל"ן או להשקיע בכלל.

מכאן קופצת השאלה הגדולה – האם ניתן בכלל להשקיע בנדל"ן ללא הון עצמי ? ואם כן אז איך ?

אז התשובה כאן היא שברוב המקרים אפשר , אז איך אפשר ? הנה הדרכים...

הדרך הראשונה היא למצוא משקיע שייתן לכם את ההון העצמי שלו וככה תוכלו להשקיע בנדל"ן ביחד ולהתחלק ברווחים , אך מכאן עולה השאלה , למה שאדם ייתן לכם את הכסף שלו ולא ישקיע בעצמו?

אז בשביל שבן אדם ירצה להשקיע בכם את כספו עליכם להיות שווים את זה , אתם צריכים שיהיה לכם ידע בסיסי בנדל"ן כדי שתוכלו להציג עסקאות משתלמות ודרכים להרוויח כסף בנדל"ן בשיטות ייחודיות שלכם וכך תוכלו בעצם להשיג משקיעים , כמובן שאת הידע הזה תצטרכו לרכוש מקורס נדלן מקצועי שילמד אתכם איך לאתר נכס מתחת למחיר השוק ולבצע עסקה מניבה .

הדרך השנייה היא לבקש משכנתא של 70 אחוז משווי הדירה ואת כל שאר הסכום לקחת בהלוואה מבן משפחה או מחבר , לאחר שיש לכם את הנכס תוכלו לשבח אותו ולמכור אותו ברווח וכך בעצם תחזירו את ההלוואות שלכם ויישאר לכם עוד כסף שייחשב ההון העצמי שלכם . כמובן שגם כאן תצטרכו את הידע הבסיסי בנדל"ן כדי שתוכלו לבצע עסקאות מהסוג הזה.

כמובן שאם תרצו להפוך את התחום לעיסוק העיקרי שלכם תצטרכו גם ידע בשיווק ופרסום במדיה בתור התחלה וכך בעצם תוכלו גם לבנות מותג משלכם ולעלות ולהצליח.

על מנת להתחיל במסלול תצטרכו לקחת קורס השקעות בנדל"ן ושם בעצם גם תוכלו להכיר משקיעים ואנשי מפתח בתחילת הדרך שלכם וכך בעצם תוכלו להצליח בתחום ולהביא רווחים יפים שימשו אתכם בעסקאות הבאות שלכם . ודרך אגב הידע הזה ישמש אתכם לא רק בארץ אלא בכל העולם.

הצטרף